Timebet Hızlı Para Çekme Yöntemleri

Timebet hızlı para çekme yöntemleri sunmaktadır. Bu para çekme yöntemleri genel olarak banka anında havale metodu kredi kartı ile para çekme ve sanal hesaplar olarak üçe ayrılmaktadır. Banka anında havale metodu bildiğimiz bankalardan hesaplarız yaptığımız havaledir. Türkiye’de bulunan bankaların tamamı Timebet için geçerli sayılmakta ve havale yapılabilmektedir. Herhangi bir şekilde EFT işlemine gerek bırakmadan direkt olarak havale ile yapabileceğiniz bir işlemdir. Kredi kartı ile para çekme işlemi ise elinizde bulunan Visa ve Mastercard özellikle tüm kredi hesapları geçerlidir. Bu kredi hesaplarını dilediğiniz şekilde dilediğiniz bankadan alabilir ve sitede hesabınız ile para çekme yapabilirsiniz. Kredi kartının en büyük avantajı kendi içinde yapabileceğiniz taksitlerdir. Fakat bazı kredi kartı ve banka havale yöntemlerinde bankalar sorun çıkarabilmektedir. Bu sebeple sanal hesaplar türemiştir. Sanal hesaplarda ise yine aynı şekilde kredi kartı veya banka kartı gibi kullanabileceğiniz bir kartınız vardır.

Timebet Sanal Hesaplar Güvenli Mi?

Timebet sanal hesaplar papara, astropay gibi kart vardır. Bu hesapları ulaşım sağlayabilmek için öncelikle bu hesapların kendi sitelerinden kendinize bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesabı açtıktan sonra hesabınıza para yükleyebilir. Yüklediğiniz para kadar hesabınıza para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu hesapların en büyük avantajı aslında bu şekilde herhangi bir kapatılma veya bankalarla bir iletişim olmadığı için güvenliği tehdit edici bir durum olmamasıdır. Siz de dilediğiniz sanal karttan kendinize hesap açabilir ve bu hesaptan hesabınıza para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Timebet Anında Havale Metodu

Timebet anında havale metodunda dilediğiniz şekilde her bankadan sitenin hesabına para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem 7/24 işlemi açık bir yöntemdir ve herhangi bir EFT işlemine gerek kalmadan direkt olarak kendi bankanızdan yapabileceğiniz bir işlemdir. En çok kullanılan yöntemlerden biri olan banka havale yönetimini siz de içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın